REABILITACIJA

Galimybė greičiau grįžti į pilnavertį gyvenimą, atstatyti jėgas po ligos, traumos, operacijos ar tiesiog gerai jaustis!

SVEIKATINIMAS

Gera savijauta, graži išvaizda, energija, pakili nuotaika ir puiki sveikata.

GROŽIO TERAPIJA

Puikus būdas palepinti kūną ir sielą, puoselėti jaunystę

SPECIALŪS PASIŪLYMAI

Kompleksų, sveikatingumo ir grožio terapijos paslaugų įsigyjimas su nuolaida per apibrėžtą laiką.

Apie mus


Sveikatingumo ir reabilitacijos centras „Kipu“, įsikūręs Panevėžio miesto centre, siūlantis ambulatorinės reabilitacijos gydymą, įvairias sveikatinimo bei grožio procedūras.
Centre dirbantys patyrę profesionalūs drabuotojai, apgaubs Jus rūpesčiu, nuimdami visas buities problemas ir stengsis padėti Jums atgauti jėgas, atstatyti ar sustiprinti sveikatą.Sveikaitingumo ir reabilitacijos centro „Kipu“ išskirtinumas:

  • Individualumas. Kiekvienas žmogus yra individuali asmenybė pasižyminti savita kūno kompleksija, anatominiais, psichologiniais bei medžiagų apykaitos ypatumais. Todėl, net esant tai pačiai problemai, keli žmonės gali jausti visiškai skirtingus simptomus ir atvirkščiai, jaučiant vienodus simptomus priežastis ne būtinai yra ta pati.

Atsižvelgiant į kiekvieno žmogaus išskirtinumą, sveikatos problemos turi būti sprendžiamos ne tik vadovaujantis bendrais dėsningumais, bet ir individualiai parenkant tinkamiausias priemones.

Būtent todėl mūsų sveikatingumo ir reabilitacijos centre kiekvienam yra sudaromas individualus sveikatos problemų sprendimo planas ir pasiūlomi individualūs sprendimo būdai užtikrinantys gerą sveikatą bei puikią savijautą.

  • Paslaugų kokybiškumas.

  • Procedūrų laiko suderinamumas, taupant pacientų laiką.